Lahana Çorbası Diyeti İle Bölgesel Zayıflama

Yaklaşık 7 gün süren Lahana diyeti listesinde her gün için belirlenen yemek programına uyduğunuz taktirde çok kısa sürede kilo vermeye başlayacaksınız. Plana göre kişinin tüketmesi gereken özel olarak hazırlanan besinlerin yanında bu günlerde mucize çorba olarak adlandırılan ve kişiye çok kısa sürede kilo verdiren ve bölgesel olarak zayıflatma özelliği bulunan lahana çorbasının faydalarından bahsedeceğiz sizlere. Daha önce sizlerle paylaştığımız diyet lahana çorbası isimli yazıya da göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Aslında kişileri bu diyete çeken en önemli özelliklerden biri çorbayı seven bir toplum olduğumuz gerçeği. Diyete sadık kaldığınız taktirde sizde çok kısa bir süre içerisinde formunuzu geri kazanacaksınız.

Bölgesel Zayıflatan Lahana Diyet Listesi

lahana-çorbası-diyeti

Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Diyeti 1. Gün:

Diyetin ilk gününde sınırsız meyve ile sınırsız lahana çorbası dışında başka hiçbir şey yememelisiniz. Sabah kalkar kalkmaz elma ile başlayabilirsiniz, öğlen büyük bir kase meyve salatası ve lahana çorbası, akşam ise yine lahana çorbası ile kavun salatası tüketebilirsiniz. Ara öğün olarak da üzüm tüketebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi istediğiniz meyveleri yiyebilirsiniz.

Lahana Diyeti 2. Gün:

Diyetin ikinci gününde lahana çorbasının dışında sadece sebze tüketilecek. (Başta mısır ve diğer nişastalı sebzeler hariç, patates tüketebilirsiniz) güne fırın patates ile başlayabilirsiniz. Sabah fırında yapılan patates çok lezzetli olacak! Öğle yemeğinde lahana çorbası içtin ve yanında çok az olmak kaydıyla tuz, karabiber ve zeytinyağı ile tadlandırılmış yeşil salata yiyin. Akşam ise karnabahar yemeyi yiyebilirsiniz.

Lahana Diyeti 3. Gün:

Diyetin üçüncü günü sınırsız lahana çorbasının yanında hem meyve hem de sebze tüketebilirsiniz. (muz, mısır ve nişastalı sebzeler hariç) Bugün aynı zamanda patates de kesinlikle yenmemeli.

Lahana Diyeti 4. Gün:

Diyetin dördüncü günü mucizevi lahana çorbasıyla birlikte sadece muz, süt ve yoğurt yiyebilirsiniz.

Lahana Diyeti 5. Gün:

Diyetin beşinci gününde lahana çorbasının yanında bugün için daha zengin bir menü var. Sınırsız domates ve protein kaynaklarından olan balık, tavuk ve hindi eti tüketebilirsiniz. Sabah lahana çorbasıyla başlayıp yanında domates tüketebilirsiniz. Öğle yemeğiniz için ızgara tavuk yada domates uygun bir seçim olacaktır. Akşam yemeğinde ise yine lahana çorbanızı için, yanında ise çok az olmak kaydıyla tuz ve karabiber ile tatlandırdığınız hindi yiyebilirsiniz.

Lahana Diyeti 6. Gün:

Diyetin altıncı günü protein ve sebze günü! Düne nazaran bugün domates yanında istediğiniz farklı sebzeleri de tüketebilirsiniz. Sabah kahvaltınız da zeytinyağı, tuz ve karabiber ile tatlandırdığınız yeşil salata yiyebilirsiniz. Öğle yemeğinde’ise ızgara tavuk ve türlü sebzeler tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde ise bonfile ve salata yiyebilirsiniz.

Lahana Diyeti 7. Gün:

Bugün diyetin son günü. Meyve, sebze ve meyve suyu günü!

Lahana Çorbası Diyeti

Lahana Çorbası Diyeti

Bu diyete başlamadan önce muhakkak doktorunuza ve diyetisyeninize danışmayı ihmal etmeyin.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir