Sakal çıkarıcı bitkisel formül

Sakal Çıkaran Formül

Sakal Çıkaran Formül

Sakal, günümüzde bir çok erkeğe yakışan bir aksesuar niteliğindedir. Bir çok erkek, kirli sakal bırakarak, daha karizmatik ve güzel görünme yollarında ilerlerken kimisi de sakalsız traşsız, olarak geziyorlar. Tabi ki hanımlara sormak gerekiyor bu soruyu ? Sakallı erkek mi, sakalsız erkek mi ? En güzel cevabı onlar verecektir. Bu konumuzda, sakal çıkarıcı bitkisel formülleri ve çözümleri paylaşacağız.

Sakalı olmayan erkekler, sakalı çıkmayan bir çok erkek var. Sakal çıkarmak için, köse olmamak için bir çok girişimde bulunan arkadaşlarımıza faydalı olacağını düşündüğümüz bu bitkisel formülü, öneriyoruz. Bir çok uzman doktor tarafından önerilen sarımsak kürü ile birlikte sakallarınızı çıkarabilirsiniz.

Sakal Çıkaran Formül

Sakal Çıkaran Formül

Sakal çıkarıcı bitkisel formül tarifi ; Yaklaşık olarak 3-4 diş sarımsağı bir ezbe kabının içerisinde kabuklarını soyduktan sonra güzelce eziniz. Sarımsağın suyu ezildikçe kasenin içine dökülecektir. Daha sonra sakal çıkmasını istediğiniz bölgeyi, ılık su ile güzelce temizleyiniz. Bu işlemin ardından sarımsağımızın özellikle sulu taraflarını yüzünüzde sakal çıkmasını istediğiniz bölgeye sürünüz. Yüzünüzde 3-4 saat kalmasını sağlayınız, ardından ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Sakal çıkarıcı bitkisel formüle yaklaşık olarak 21 gün aralıksız devam etmeniz gerekiyor. 21 günün sonunda 1 hafta ara vererek, tekrar devam edebilirsiniz. 21 gün boyunca her gün jilet ile traş olarak, sarımsak kürünü uygulayınız. Bu bitkisel formül tarifi, sakal çıkarıcı doğal yöntemler, sakal çıkarıcı yöntemler, sakal çıkarma yöntemleri, sakal çıkarıcı bitkisel formül, sakal çıkarıcı bitkisel çözüm gibi aramalarınıza yanıt olabilecek bir bitkisel formül tarifidir.

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir