Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler

Metabozlimamızı hızlandıracak besinler zayıflamamızda da bize yardımcı olacak zayıflamayı hızlandıracak besinleri sizler için anlatmaya çalışacağız

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler - Kırmızı Biber

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler – Kırmızı Biber

Kırmızı Biber

Bu yiyeceklerin başında şüphesiz kırmızı biber geliyor. Adamlar boşu boşuna bunun hapını yapıp zayıflama ilacı diye satmadılar değil mi?

Kırmızı biber içindeki Capsaicin isimli madde sayesinde kilo vermenize yardımcı olur. Aynı zamanda açlığı geciktirme deki ve verilen kiloların geri alınmasını engelleyici etkileri bilim dünyasında yer etti.

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler - Yeşilçay

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler – Yeşilçay

Yeşil ÇayYeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığını, antioksidan açısından oldukça zengin olduğunu, her gün mutlaka içilmesi gerektiğini sağır sultan bile duydu.Yapılan pek çok bilimsel araştırma da yeşil çayın mucizevi yağ yakıcı etkilerini gösteriyor. Bolca tüketmeyi ihmal etmeyin.

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler - Greyfurt

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler – Greyfurt

GreyfurtKilo verdirme etkisi son zamanlarda iyiden iyiye konuşulan greyfurt ekşi olmasına rağmen lezzetli bir tatlı alternatifi…Hatta ufaktan pudra şeker bile atabilirsiniz. Merak etmeyin azıcık pudralı greyfurt baklava gibi çok kalorili tatlılardan kat kat iyidir.

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler - Yeşil Mercimek

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler – Yeşil Mercimek

Yeşil Mercimek
Çocukken sevilmeyen büyüyünce hastası olunan yeşil mercimek muhteşem bir lif kaynağı.Kalorisi az, lezzeti çok yeşil mercimek, çorbasından salatasına pek çok tüketme seçeneğine sahip. Birini seçin ve yemeye başlayın

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler - Elma

Zayıflamayı Hızlandıracak Besinler – Elma

 

Elma

Elmasız diyet olur mu? Elma da yeşil mercimek gibi bir lif kaynağıdır. Uzun süre tok tutar, az kalorilidir.

Elmanın içindeki ursolik asit de kilo verdirme konusunda etkili olduğu yapılan çalışmalarla ispatlanmıştır. Çikolata değil, gofret hiç değil, elma yiyin. Farkı göreceksiniz!

Comments

comments

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir